Редакційний штат

В.В. Готра - доктор економічних наук, доцент (Ужгородський національний університет) (головний редактор)
Л.М. Газудадоктор економічних наук, професор (Ужгородський національний університет)
(заступник головного редактора)
В.П. Мікловда -
доктор економічних наук, професор, член-кор. НАН України (Ужгородський національний університет)
В.І. Варцаба -
доктор економічних наук, доцент (Ужгородський національний університет)
Н.Ю. Кубіній
кандидат економічних наук, професор (Ужгородський національний університет)
Й.Я. Даньків -
кандидат економічних наук, професор (Ужгородський національний університет)
В.В. Сержанов -
доктор економічних наук, доцент (Ужгородський національний університет)
B.О. Огородник -
кандидат економічних наук, доцент (Ужгородський національний університет)(відповідальний редактор)
Я.Ю. Агій -
кандидат економічних наук, доцент (Ужгородський національний університет)(відповідальний секретар)
І.І. Черленяк -
доктор наук з державного управління, професор (Ужгородський національний університет)
П. Кузмішин -
доктор економічних наук, професор (Кошицький технічний університет, Словацька Республіка)
С.С. Слава -
кандидат економічних наук, доцент (Ужгородський національний університет)
Л.О. Птащенко -
доктор економічних наук, професор (Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка)
Є.Г. Матвіїшин -
доктор економічних наук, доцент, (Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України)
Л.М. Ганущак-Єфименко -
доктор економічних наук., професор (Київський національний університет технологій та дизайну)
В. Глонті -
доктор наук, професор (Батумський державний університет ім. Шота Руставелі, Грузія)
Б. Гечбайя -
доктор економічних наук, доцент (Батумський державний університет ім. Шота Руставелі, Грузія)
Р. Цінарідзе -
доктор бізнес-адміністрування, доцент (Батумський державний університет ім. Шота Руставелі, Грузія)
П. Арошідзе -
Б. Андрліч -
доктор філософії, професор (Політехнічний інститут в м. Пожега, Республіка Хорватія)
Б. Піскер -
доктор філософії, доцент (Політехнічний інститут в м. Пожега, Республіка Хорватія)
Я. Булеца -
доктор філософії, доцент (Кошицький технічний університет, Словацька Республіка)
М. Шолтес -
М. Радман-Фунаріч -